Kiütöttük a Ceredet

Soros edzőmeccsünkön nehézség nélkül bántunk el a megye egyes ellenféllel.

Szombaton délelőtt újra gyakorló meccsnek veselkedett neki a harmadik vonal két hét múlva esedékes startjára készülő csapatunk, aktuális erőfelmérőnkön a legutóbbi nógrádi megye egyes idényben második helyen záró Ceredet fogadtuk a Szojka Ferenc Stadionban.

A kilencven perc zárultával sima, nyolc-nullás sikert jegyezhettünk fel, a meccs jelentős részében komoly fölényben adogattunk, egyes periódusukban nagyjából 85-15%-ban birtokoltuk a labdát, a vendégeknek csupán két említésre méltó lehetősége adódott, míg mi góljainkon kívül jó pár helyzetet elrontottunk. A következő héten előbb szerdán Egerben lesz jelenésünk, majd szombaton Dunakeszin csapunk össze a SZEOL gárdájával.

Előkészületi mérkőzés:

STC-Cered 8-0 (5-0)

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion, 100 néző.

STC: Czerula - Sulcz, Gál, Banjac - Spitzmüller, Kovács B., Bogáti, Gábor Lukács, Lupták - Alex, Oláh L. Cserék: Keserű, Híves, Oroszi, Takács P., Pataki, Illés E., Gubacsi, Zsivóczky, Bodnár, Pendl. Vezetőedző: Zoran Kuntic.

Gól: Oláh L. (4), Takács P., Pataki, Bogáti, Banjac

Takács László, csapatmenedzser: - Köszönjük a Cerednek a korrekt, sportszerű mérkőzést. A sok gól ellenére, még mindig rengeteg helyzetet puskáztunk el, a lehetőségek kihasználásával ismét hadilábon álltunk.